Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.07.2020

Із липня камери фотофіксації порушень почнуть контролювати не тільки швидкість

До функцій додадуть проїзд перехресть на червоне світло та їзду смугою громадського транспорту, передає Хмарочос.

З першого липня системи автоматичної фіксації порушень почнуть контролювати не лише перевищення швидкості, але й інші порушення – проїзд перехресть на червоне світло та їзду смугою громадського транспорту. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Він зазначив, що Україна – передостання країна Європи, яка запроваджує автоматичну фотофіксацію порушень правил дорожнього руху (ще залишилася Молдова).

За словами Геращенка, у МВС обрали близько 1200 небезпечних місць, де планують встановити камери. Наразі в Україні таких систем встановлено 50, зокрема в Києві – 20. Цьогоріч планують закупити 220 камер, протягом двох років – близько тисячі. Загалом система розрахована на 6000 камер.

Геращенко повідомив, що міністерство звернулося до мерів найбільших міст з проханням вивчити та скласти список місць із найбільшою концентрацією ДТП.

За словами заступника голови МВС, з часом динаміка зафіксованих камерами порушень йде вниз: якщо у перший день роботи системи, першого червня, камери помітили 68 тисяч порушень, то 18 червня – вже 13,5 тисяч.

Також Геращенко заявив, що МВС планує підняти кількість годин навчання, проведених з інструктором автошколи, з 20 до 80. Відповідно, це підвищить вартість навчання вчетверо.

Крім того, на думку Геращенка, варто було б обчислювати суму штрафів за порушення ПДР відсотком доходу порушника. Він послався на досвід Фінляндії та Швейцарії. Наразі підготувано законопроєкт про підвищення суми штрафу за перевищення швидкості більш як на 50 км/год до 3400 гривень (зараз ця сума становить 510 гривень).