Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.11.2021

Ізраїль та Україна планують розширювати співпрацю в галузі молочного тваринництва

Представники України та Ізраїлю обговорили стан і перспективи двосторонньої співпраці у сфері молочного тваринництва.

Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Державі Ізраїль.

«Відбулася онлайн зустріч Посольства України у Державі Ізраїль, української Асоціації виробників молока (АВМ) та ізраїльської Асоціації сприяння розвитку співпраці Ізраїль-Україна, СНД. Метою заходу було обговорення стану і перспектив двосторонньої співпраці у сфері молочного тваринництва», — йдеться в повідомленні.

Так, ізраїльську сторону було ознайомлено зі станом, перспективами розвитку і потребами галузі. Було наголошено на зацікавленості українських аграріїв у розширенні двосторонньої співпраці за такими напрямами:

модернізація поливних систем;

створення в Україні національного племінного центру;

комп’ютеризація молочних ферм;

експорт-імпорт комбікормів тощо;

будівництво у нашій країні кормових центрів;

переробка молочної продукції.

«Було домовлено опрацювати на початку 2022 року візит делегаціі АВМ в Ізраїль для детального опрацювання з релевантними ізраїльськими державними інституціями і приватними агрокомпаніями перспективних двосторонніх проектів у рамках визначених пріоритетних сферах», — наголосили у відомстві.

Agravery.com