Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.03.2021

Кабмін має найближчим часом розглянути законопроект про приєднання Ощадбанку до системи гарантування вкладів

Міністерство фінансів подало на розгляд Кабінету міністрів законопроект про приєднання Ощадбанку до системи гарантування вкладів фізосіб, повідомив заступник міністра фінансів Юрій Драганчук в ході зустрічі у вівторок з президентом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо під час її першого закордонного візиту на новій посаді.

“На розгляд Кабміну вже подано законопроект про приєднання Ощадбанку до системи гарантування вкладів фізосіб, ми очікуємо на швидку реакцію”, – цитує прес-служба Мінфіну Юрія Драганчука.

Як зазначило міністерство, приєднання банку до системи гарантування вкладів фізосіб є першим кроком на шляху входження ЄБРР до капіталу Ощадбанку.

“Також найближчим часом планується подати на узгодження уряду Стратегію розвитку Ощадбанку на 2021-2024 роки”, – додав заступник міністра.

Зі свого боку, глава Мінфіну Сергій Марченко під час зустрічі наголосив на можливості в першому півріччі випустити облігації, гарантовані державою на ринках капіталів, для покриття боргу перед виробниками альтернативної енергії.

Україна зацікавлена в якнайшвидшій стабілізації ринку енергетики, зазначив він.

За словами президента ЄБРР, банк зацікавлений у розвитку інфраструктури і співпраці з публічним сектором України.

 

https://ua.interfax.com.ua