Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.09.2021

Кабмін найближчим часом планує затвердити стратегію розвитку Ощадбанку – глава Мінфіну

Кабінет Міністрів найближчим часом планує затвердити стратегію розвитку державного Ощадбанку (Київ), повідомив глава Міністерства фінансів Сергій Марченко під час зустрічі з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в четвер.

“Стратегія розвитку Ощадбанку знаходиться в Секретаріаті Кабінету Міністрів і найближчим часом буде розглянута на засіданні уряду”, – наведено його слова в повідомленні прес-служби Мінфіну.

Крім того, Мінфін та ЄБРР обговорили умови надання Ощадбанку довгострокового фінансування в формі субординованого кредиту з можливістю конвертації в акції банку.

Згідно з повідомленням, основними умовами ЄБРР є погодження Кабміном стратегії розвитку Ощадбанку на 2021-2025 роки, а також розробка та погодження з Мінфіном плану приватизації та стратегії виходу держави з капіталу банку.

Крім того, однією з умов є участь ЄБРР в оновленні програми трансформації Ощадбанку.

Керуючий директор ЄБРР з фінансових інституцій Франсіс Маліж, слова якого наводить прес-служба Мінфіну, зазначив, що фінансування Ощадбанку є одним зі стратегічних проектів ЄБРР у Східній Європі.

 

ua.interfax.com.ua