Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.09.2021

Кабмін постановив корпоратизувати держпідприємства космічної галузі

Уряд очікує, що це посприяє покращенню фінансового стану підприємств

Кабінет Міністрів постановив перетворити державні підприємства космічної галузі на акціонерні товариства.

Постанова була прийнята на засіданні уряду в середу.

«Проєктом акта пропонується узгодити перетворення державних підприємств космічної галузі на акціонерні товариства шляхом перетворення державних підприємств космічної галузі, які мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави та які належать до сфери управління ДКА, на акціонерні товариства, 100 відсотків акцій яких належать державі», – зазначено в тексті пояснювальної записки до постанови.

Кабмін очікує, що перетворення підприємств посприяє більш ефективному управлінню та залученню капіталу.

ДП КБ «Південне ім. М.К. Янгеля», ДНВП «Об’єднання Комунар», ДП ГО «Київприлад», ДП «ГО НМЗ», ДП завод «Арсенал» і ДП «Дніпровський проєктний інститут» можуть сформувати капітал акціонерних товариств, на які вони будуть перетворені.

«Виробниче підприємство Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» («Південмаш») має 77,3 млн грн простроченої заборгованості перед державним бюджетом України. Ця заборгованість переходить до правонаступника, реорганізованій акціонерному товариству.

Нагадаємо, на початку січня Міністерство стратегічних галузей промисловості визначило ключові завдання на 2021 рік. Серед них – здійснення корпоративних перетворень, створення Агентства оборонних технологій і двох державних холдингових компаній – «Оборонні системи України» та «Аерокосмічні системи України».

 

gmk.center