Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.11.2021

Кабмін розпочав процес реструктуризації заборгованості підприємств теплопостачання – Шмигаль

Кабінет Міністрів України розпочав процес реструктуризації заборгованості підприємств теплопостачання населення для забезпечення їх безперебійної роботи і непідвищення тарифів, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, зазначена реструктуризація передбачена меморандумом про непідвищення тарифів для населення.

“Для стабільного проходження опалювального сезону уряд розробив 5 кроків. Зокрема, ми уклали меморандум з главами міст і НАК “Нафтогаз”, згідно з яким міська влада взяла на себе зобов’язання не підвищувати тарифи на гарячу воду та тепло. Зі свого боку, уряд вже почав процес реструктуризації заборгованості підприємств ТКЕ, як передбачено в меморандумі”, – написав Шмигаль у Фейсбуці в неділю.

Він зазначив, що Кабмін ухвалив усі необхідні рішення, щоб опалювальний сезон почався вчасно.

“За інформацією Мінрегіону, 77% житлового фонду по країні підключені до опалення. При цьому в п’яти регіонах цей показник становить 100%, ще 11 областей підключили понад 90% житлових будинків до тепла”, – наголосив глава уряду.

Він додав, що для 80% домогосподарств уряд знизив тариф на електроенергію до 1,44 грн за кВт-год.

“Також ми виконали обіцянку з приводу незмінності ціни на газ для населення: вона залишиться стабільною протягом опалювального сезону — 7,96 грн за кубометр. Цього тижня уряд вдвічі знизив тариф і для українців, які опинилися без постачальника газу – також до 7,96 грн/кубометр”, – резюмував прем’єр.

Як повідомлялося, 30 вересня під час засідання Конгресу місцевих і регіональних влад, що відбувсяя в Києві під головуванням Зеленського, було підписано Меморандум про непідвищення рівня тарифів.

Згідно з документом, до кінця опалювального сезону тарифи на тепло і гарячу воду не зростатимуть. Ціна газу становитиме 7,4 грн за 1 куб. м для населення і 13,6 грн за 1 куб. м для бюджетних установ.

 

ua.interfax.com.ua