Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.09.2021

Кабмін схвалив концепцію цільової програми трансформації вугільних регіонів

Кабінет Міністрів схвалив концепцію державної цільової програми справедливої трансформації вугільних регіонів України на період до 2030 року.

Як передає кореспондент Укрінформу, відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду 22 вересня.

Згідно з проєктом концепції, вугільні регіони визначаються як регіони, на території яких розташовані вугледобувні та вуглепереробні підприємства (включаючи об’єкти на стадії консервації, переорієнтації та ліквідації), а також підприємства вугільної теплової генерації. Загалом це близько 20 територіальних громад у Волинській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій та Львівській областях.

Трансформація базуватиметься на принципах поступовості та поетапності. У “вугільних” громадах планується оновлення об’єктів інфраструктури, створення 3-ох центрів креативної економіки. Громади стимулюватимуть переходити на альтернативні джерела енергії, їм надаватиметься підтримка для реалізації інвестиційних проєктів.

Прогнозована щорічна потреба у фінансуванні програми з держбюджету оцінюється у 400 млн грн. Відповідно, орієнтовний обсяг фінансування трансформації вугільних регіонів до 2030 року становить 15,7 млрд грн, з яких 3,6 млрд грн – кошти держбюджету.

 

www.ukrinform.ua