Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.04.2020

Кабмін сьогодні планує створити Раду з економічного розвитку

Кабінет міністрів на засіданні у середу, 8 квітня, має розглянути проєкт постанови про утворення Ради з питань економічного розвитку України, повідомляє Укрінформ.

Як зазначається у порядку денному засідання, оприлюдненому на Урядовому порталі, доповідатиме це питання міністр Кабміну Олег Немчінов.

З ініціативи міністра соціальної політики Марини Лазебної уряд розгляне питання надання державної соціальної допомоги, а також про розвиток соціальних сервісів для низки груп населення. Урядовці також можуть затвердити пропозиції щодо прийняття Республіки Намібія у члени Гаазької конференції з міжнародного приватного права.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій презентує проєкт постанови про внесення змін до порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги.

Учасники засідання також можуть погодити проєкт закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту населення від розповсюдження інфекційних хвороб”, щоб передати його на розгляд Верховної Ради.