Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 14.04.2021

Кабмін спрямував 5 млн грн на відновлення євроколії в Закарпатській області

Кабінет Міністрів спрямував 5 млн грн на проектування і виконання робіт з відновлення залізничної колії шириною 1435 мм (т.зв. стандарт Стефенсоновскої колії) в Закарпатській області.

Це рішення було прийнято на засіданні Кабміну в середу.

Згідно з текстом пояснювальної записки, залізнична колія буде проходити від станції «Чоп» до станції Ужгород з доведенням до перону залізничного вокзалу «Ужгород». Кошти будуть виділені з державного бюджету, а головним розпорядником визначено Міністерство інфраструктури.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, це дасть можливість створити в Ужгороді пересадочний вузол в Європу.

«Це дасть змогу зробити в Ужгороді пересадочний вузол з українських шляхів на європейські. Така лінія в 1991 році була демонтована, а тому дуже символічно, що на 30-й рік незалежності ми починаємо її відновлення», – заявив він.

Залізнична колія шириною в 1435 мм є найпоширенішою в світі. Використовується в Китаї, Північній Америці, Європі, Австралії, на Близькому Сході і в Північній Африці. В Україні використовуються залізничні колії шириною 1520 мм.

Загалом у 2021 році «Укрзалізниця» планує оновити близько 1,2 тис. км колій. Залізничний оператор має намір відремонтувати близько 400 км шляхів і майже 800 км – оновити середнім ремонтом.

 

gmk.center