Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.05.2021

Кабмін заборонив реєстрацію в Україні однокорпусних танкерів

Уряд вирішив заборонити реєстрацію в Україні однокорпусних нафтових танкерів та тих, які перебувають в експлуатації понад 25 років.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у постанові Кабміну №500 “Про внесення змін до Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України”.

“Не підлягають реєстрації у Державному судновому реєстрі України нафтові танкери, які не відповідають вимогам щодо подвійного корпусу чи еквівалентної конструкції, що встановлені правилами 19 і 28 додатку І до Міжнародної конвенції по запобіганню забрудненню з суден 1973 року, зміненої протоколом 1978 року до неї, а також нафтові танкери віком 25 років і більше після дати поставлення судна, яка визначається пунктами 28.1-28.9 правила 1 зазначеного додатку”, – йдеться у постанові.

Фахівці Міністерства інфраструктури, які були розробниками змін до порядку ведення Державного суднового реєстру, вважають, що реалізація цієї урядової постанови сприятиме підвищенню рівня безпеки перевезень нафтопродуктів морським транспортом, а також поліпшенню екологічного стану морської зони країни.

Як повідомлялося, танкер-бункерувальник Delfi, що зазнав аварії і сів на мілину біля узбережжя Одеси, був спущений на воду більше 50 років тому і мав однокорпусну конструкцію, що призвело під час аварії до потрапляння залишків нафтопродуктів в акваторію Одеського морського порту.

У травні 2021 року Господарський суд Одеської області задовольнив позов Держави Україна в особі Кабміну до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi, наслідки аварії якого біля узбережжя Одеси компанія не зуміла своєчасно ліквідувати.

www.ukrinform.ua