Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 18.11.2021

Качка: Україна не планує вводити нові обмеження на експорт зерна

Уряд України не розглядає подальшого втручання в експорт пшениці на даному етапі, але може зробити це пізніше у поточному сезоні, якщо темпи експорту виявляться надто високими.
Про це повідомив Тарас Качка, заступник міністра економіки України — торговий представник України Тарас Качка, передає Refinitiv Agriculture на своєму каналі в Telegram.
«До середини листопада Україна відвантажила 52% річного обсягу експорту, узгодженого минулого місяця із зерновим сектором у розмірі 25,3 млн тонн на сезон 2021/22 року (липень-червень). Країна традиційно експортує пшеницю переважно у першій половині сезону, перш ніж темпи її експорту різко впадуть, коли експортери звернуться до інших країн за імпортом зерна. Графік відвантажень змінюється через попит, але нас це не турбує», — розповідає заступник міністра.
За його словами, коли обсяг експортної квоти буде майже досягнутий, уряд може розпочати розгляд експортних обмежень, але Україна воліла б не обмежувати експорт, на відміну від Росії, яка запровадила експортне мито.
«Уряд міг би дозволити додатково експортувати від 100 тис. тонн до 200 тис. тонн та використати державні запаси, перш ніж розглядати питання щодо запровадження експортних обмежень. Але якщо темпи експорту залишаться попередніми, наприклад, якщо 90% квоти буде експортовано до березня, тоді нам потрібно буде проводити щоденні обговорення з трейдерами», — коментує Качка.
Торговий представник наголошує, що уряд хоче бути відкритим для максимально можливого рівня експорту, але не за рахунок внутрішнього споживання.

Agravery.com