Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.09.2017

Канада й Україна активізуватимуть двосторонню торгівлю у сільськогосподарській, інформаційно-технологічній, енергетичній та авіакосмічній сферах

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо і Президент України Петро Порошенко під час зустрічі 22 вересня 2017 року у рамках «Ігор нескорених» у Торонто підтвердили міцні та тривалі зв’язки між Канадою й Україною та свою спільну відданість подальшому поглибленню двосторонніх відносин.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

«Цього року, коли ми відзначаємо 25-у річницю встановлення дипломатичних відносин між Канадою й Україною, ми аналізуємо важливі здобутки, яких було досягнуто з моменту нашої минулої зустрічі у Києві в липні 2016 року», – сказано в заяві Джастіна Трюдо і Петра Порошенка.

Також зазначається, що набуття чинності Угоди про вільну торгівлю між Канадою й Україною (УВТ) – історичний момент двосторонніх відносин.

«Ми віддані тісній спільній роботі над тим, щоб громадяни Канади й України могли якнайшвидше скористатися перевагами Угоди.

Завдяки імплементації цієї Угоди, ми сподіваємося активізувати двосторонню торгівлю між Канадою й Україною у сільськогосподарській, інформаційно-технологічній, енергетичній та авіакосмічній сферах. У рамках дворічного огляду УВТ ми вивчимо можливість розширення дії Угоди на додаткові сфери, такі як послуги та інвестиції», – йдеться в заяві прем’єр-міністра Канади і Президента України.

Прес-служба ДП “Держзовнішінформ”