Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.12.2020

Канада з Україною ратифікували Угоду про спільне кіновиробництво

Уряд Канади офіційно поінформував Посольство України в Оттаві про завершення внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності Угодою про спільне виробництво аудіовізуальних творів з Україною.

Угода дозволить українським продюсерам за умови спільного виробництва претендувати в Канаді на бюджетну підтримку, податкові пільги та знижки при дистрибуції. Такі ж преференції передбачені і для канадських митців, які зніматимуть в Україні.

“Це нова сторінка для історії міждержавного кінопартнерства для України і дуже символічно, що її ми починаємо з нашими канадськими друзями. Ми здатні запропонувати канадським продюсерам ідеальні умови: як з фінансової точки зору завдяки механізму кеш-рібейтів, так і потужні кадри. У нас круті продакшени, де працюють професіонали. До того ж є спеціалісти, що вже мають досвід співпраці з міжнародними виробниками та замовниками через багату фільмову практику копродукції. І, по-третє, Україна довершена для зйомок, бо у нас доступна широка варіація локацій, які передадуть будь-яку атмосферу”, – прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, що 2 липня 2019 року в Торонто Кабінет Міністрів України та Уряд Канади підписали Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів.

Верховна Рада ратифікувала документ у вересні 2020. Угода набуде чинності 1 січня 2021.