Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.02.2020

Керівник держпідприємства попросив у 10 разів знизити йому зарплату

Виконуючий обов’язки Голови Правління ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) Микола Синиця, якого було призначено на посаду розпорядженням Кабінету Міністрів № 46 від 24 січня 2020 року, звернувся до Фонду державного майна України (ФДМУ) та Наглядової ради підприємства з проханням про зменшення власної заробітної плати.

Про це повідомляє пресслужба ОПЗ.

Згідно з п. 5.1 Контракту з виконуючим обов’язки голови правління-директора ПАТ «ОПЗ» від 05.02.2020 р. №769, за виконання обов’язків щодо управління Миколі Синиці встановлено заробітну плату у вигляді посадового окладу в розмірі 60 мінімальних посадових окладів працівників основної професії підприємства.

У листі, направленому голові ФДМУ Дмитру Сенниченко та заступнику голови ФДМУ, голові Наглядової ради ОПЗ Сергію Ігнатовському, Микола Синиця просить зменшити встановлену заробітну плату з урахуванням фінансового становища ОПЗ.

«Вважаю, що фінансовий стан підприємства не дозволяє на поточний час виплачувати мені заробітну плату, установлену Контрактом. У зв’язку з цим, прошу змінити пункт 5.1 зазначеного Контракту та встановити мені заробітну плату на рівні заробітної плати попереднього виконуючого обов’язки голови правління-директора ПАТ «ОПЗ», — зазначає у листі в.о Голови Правління ОПЗ Микола Синиця.