Опубліковано 01.06.2018

Китай з 1 липня знизить мита майже на 1,5 тисячі товарів

Влада Китаю вирішила знизити з 1 липня імпортні мита на 1,4 тисячі товарів народного споживання, середній рівень тарифів скоротиться з 15,5% до 6,9%. Про це повідомляє Прайм з посиланням на документ, опублікованому держрадою КНР.

Зниження торкнеться товарів широкого споживання в рамках так званого режиму найбільшого сприяння в торгівлі (MFN) за стандартами СОТ. Крім іншого, будуть скасовані тимчасові тарифи MFN для 210 товарів, пише УНІАН.

Повідомляється, що зниження мит сприятливе для просування політики відкритості Китаю і являє собою одну із важливих заходів в реалізації обіцяного Пекіном полегшення доступу на китайський ринок для іноземних товарів.

Як очікується, середня тарифна ставка на одяг, взуття, головні убори, кухонне начиння, спортивні товари буде знижена з 15,9% до 7,1%, на побутову техніку, зокрема пральні машини та холодильники – з 20,5% до 8%, на побутову хімію та косметику мита знизять з 8,4% до 2,9%.
Зниження відбувається на тлі загострення торгового конфлікту між Китаєм і США, після того, як Білий дім повідомив, що США 15 червня оголосять остаточний список товарів з Китаю, які підлягають обкладенню митом у 25%.

Джерело: unian.ua

Теги:,
Поставити запитання