ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.12.2020

Ключові цілі Стратегії продовольчої безпеки України – підвищення якості життя людей та сталий розвиток агровиробництва

3 грудня відбулося підсумкове засідання міжвідомчої робочої групи щодо розробки Стратегії продовольчої безпеки України. Робоча група створена за дорученням Прем’єр-міністра України  під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка.

В Україні виробляється достатньо продовольства для забезпечення здорового харчування. Проте, частина населення має обмежений доступ до необхідних харчових продуктів через низьку купівельну спроможність. Відповідно, це призводить до росту захворюваності, зниженню життєвої та ділової активності, економічних збитків.

Так, згідно прогнозів FAO, якщо актуальні моделі харчування збережуться до 2030 року, то рівень світових щорічних витрат у сфері охорони здоров’я, пов’язаних із смертністю та неіфекційними захворюваннями, досягне 1,3 трлн. доларів США. Розрахунки FAO показують, що щорічні втрати ВВП складають 5%.

Тому з метою зниження рівня захворюваності, забезпечення повноцінного доступу кожної людини до продовольства, продовольчої незалежності та сталого розвитку сільського господарства напрацьовується Стратегія продовольчої безпеки України.

Стратегія передбачає упродовж всього періоду її реалізації спільну та скоординовану діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування у партнерстві з науковими установами, інститутами громадянського суспільства, міжнародними організаціями та бізнесу.

«Реалізація Стратегії дасть можливість забезпечити продовольчу незалежність, підвищити якість життя людей та стимулювати агровиробництво. Це у свою чергу надасть можливість нарощувати експорт  сільськогосподарських і продовольчих товарів, забезпечуючи надходження валютних коштів та зростання ВВП», – прокоментував Міністр Ігор Петрашко.