Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.05.2020

Кока-кола та Даннон переходять на пляшки рослиного походження

Великі компанії з виробництва продуктів харчування і напоїв стоять за запуском нового проекту “рослинний пластик “, який зможе покласти край шкідливому пластику раз і назавжди.

Про це пише Good News Network.

Кока-кола та Даннон є одними з компаній, які  інвестували в будівництво лідируючого в світі заводу Avantium. Avantium – це компанія з виробництва біопластмаси в Нідерландах.

Випробування показали, що пластик вироблений компанією Avantium достатньо міцний ,для того  щоб утримувати газовані напої. А найважливішим є те ,що він  піддаються біологічному розкладанню протягом одного року і більш ніж протягом трьох років в природному середовищі.

Продукти, упаковані в рослинну пластикову упаковку Avantium, можуть з’явитися  на полицях супермаркетів вже  в 2023 році. Очікується, що він принесе не абиякий попит після своєї появи на ринку.