Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 21.11.2012

Коксівне вугілля

Позитивні тенденції на ринках готової продукції металургійного комплексу Китаю, а також пов'язаних сировинних ринків, не могли не відбитися позитивно для світових постачальників коксівного вугілля у даний регіон. Китайські споживачі вийшли на спотовий ринок з новими закупівлями для поповнення своїх складських запасів в передзимовий період, і це підштовхнуло котирування до зростання.

Середні ціни на поставку у листопаді 2012 р. найбільш цінних марок австралійських коксівного вугілля hard (летючі до 25%) зросли у середньому на 5 дол. США/т, FOB, а котирування вже при поставках безпосередньо в порти Китаю були зміцнені на 10 дол. США/т. Також були незначно укріплені котирування на канадські та російські вугільні концентрати при відвантаженнях на азіатський ринок. У той же час постачальники коксівного вугілля з США відчувають проблеми з продажем своєї продукції, і готові йти на цінові поступки споживачам, а деякі з виробників навіть заявляють про необхідність зниження виробничих потужностей на тлі низького попиту.

Поточні ціни пропозицій на поставку найбільш цінних марок австралійських коксівного вугілля hard (зокрема, з покладів Peak Down) досягають 160 дол. США/т, FOB, що на 10–15 дол. США/т вище ніж у другій половині жовтня 2012 р.