ДП «Держзовнішінформ»
Опубліковано 12.07.2013

Коксівне вугілля

За наявною інформацією, австралійська вугільна компанія BHP Billiton – Mitsubishi Alliance підписала з японською компанією Nippon Steel & Sumitomo Metal Corp контракт на поставку у липніересні 2013 року своїх найбільш цінних марок коксівного вугілля з родовищ Peak Down та Saraji за ціною 145 дол. США/т, FOB Австралія. Даний рівень цін на 27 дол. США/т нижче базової узгодженої ціни на другий квартал поточного року, яка склала 172 дол. США/т, FOB Австралія. У свою чергу ціни на коксівне вугілля з середнім вмістом летких з родовищ Goonyella та Illawara були узгоджені в розмірі 142 дол. США/т, FOB Австралія, що також на 27 дол. США/т нижче рівня квітня-червня 2013 р.

Слідом за цим, індійські металургійні компанії Steel Authority of India та Rashtriya Ispat Nigam також підписали контракти на постачання найбільш якісних коксівного вугілля у третьому кварталі 2013 від австралійських компаній BHP Billiton – Mitsubishi Alliance (вугілля з родовищ Peak Down та Saraji) та Anglo American (вугілля з родовища German Creek) за ціною, аналогічно узгодженої з японськими споживачами. Високоякісне коксівне вугілля з середнім вмістом летких речовин з родовищ Goonyella (BHP Billiton – Mitsubishi Alliance) та Moranbah North (Anglo American) були законтрактовані в розмірі 142 дол. США/т, FOB Австралія.

Одночасно з цим індійські компанії підписали контракти на постачання сумарно семи корабельних партій panamax північноамериканського коксівного вугілля з компаніями Alpha Resources та Logan & Kanawha за базовою ціною 120 дол. США/т, FOB США – у попередньому кварталі компанії не мали спільних контрактів.

Поставити запитання