Опубліковано 29.08.2012

Коксівне вугілля

За попередніми оцінками, базові ціни на високоякісне коксівне вугілля на світовому ринку в рамках квартальних контрактів на жовтень-грудень 2012 р. будуть узгоджені за цінами значно нижчими за 200 дол. США/т, FOB. Такі прогнози будуються виходячи з поточної слабкою кон'юнктури ринків готової продукції та стрімко падаючих цін на коксівне вугілля на спотовому ринку. В рамках діючих на даний момент квартальних контрактів (липеньересень 2012 р.) базові ціни на найбільш цінні марки вугілля складають 221–225 дол. США/т, FOB.

Переговори між споживачами і постачальниками щодо цін на останній квартал поточного року вже почалися, проте конкретних новин поки що немає. На ринку поширюються чутки, що у разі якщо базові ціни будуть перевищувати на 30–40 дол. США/т ціни спотового ринку, то багато імпортерів можуть відмовитися від квартальних цін, надавши перевагу місячним контрактам.

Поточні ціни пропозицій на поставку найбільш цінних марок австралійського коксівного вугілля hard (зокрема, з родовищ Peak Down) складають 160–165 дол. США/т, FOB, що на 5 дол. США/т нижче рівня цін тижневої давнини.

Поставити запитання