Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 06.04.2012

Коксівне вугілля

У другій половині березня 2012 року регіони Австралії, де ведеться видобуток вугілля, були охоплені проливними дощами, що негативно вплинуло на роботу шахт і транспортну інфраструктуру. Погані погодні умови призвели до часткового припинення роботи деяких вугільних шахт, а також до затримок по доставці вугілля залізничним транспортом до портів.

Це повинно було допомогти австралійським виробникам коксівного вугілля підняти свої експортні ціни, однак вони не можуть цього зробити через зростаючу конкуренцію з боку виробників з США, які останнім часом намагаються активно закріпитися на азіатському ринку. Деякі виробники коксівного вугілля із США, з огляду на слабкий попит на європейському ринку, пропонують до поставки в Китай високоякісне коксівне вугілля за ціною близько 200 дол. США/т з доставкою, в той час як їх австралійські конкуренти пропонують свої найцінніші марки вугілля мінімум по 205-210 дол. США/т, FOB Австралія.

В цілому, базові поточні ціни пропозицій на поставку найбільш цінних марок австралійських коксівного вугілля (зокрема, з покладів PeakDown) складають 210-215 дол. США/т, FOB, що на рівні цін другої половини березня 2012 р.