Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.07.2020

Комісію зі співробітництва Україна-Китай важливо провести до кінця 2020 року

Комісію зі співробітництва Україна-Китай важливо провести до кінця 2020 року. Про це йшлося на зустрічі Ольги Стефанішиної, Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, з Фань Сяньжунем, Надзвичайним та Повноважним Послом Китаю в Україні.

“Ми надаємо великого значення поглибленню стратегічного партнерства між нашими країнами і сподіваємося на швидке подолання пандемії COVID-19. Це дозволить провести у Пекіні цього року 4-те засідання Комісії зі співробітництва між Урядами України і Китаю”, – підкреслила Ольга Стефанішина.

Урядовець додала, що не випадково українську частину цієї комісії очолює саме Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

“Україна є важливим логістичним містком, який поєднує транспортні шляхи з Китаю до ЄС. Можливості для торгівлі та інвестицій в Україну з Китаю стають ще більш привабливими, з огляду на залучення України до ініціативи КНР “Один пояс, один шлях” – наголосила Віце-прем’єр-міністр.

Ольга Стефанішина також додала, що зростання обсягів двосторонньої торгівлі Україна-Китай є важливим сигналом про спільний інтерес бізнесу і нові перспективи для розвитку торговельно-економічних взаємин.

“Україна має потужний експортний потенціал, і ми готові задовольнити зростаючий попит Китаю у високоякісних продуктах харчування та української сільгосппродукції, зокрема борошна, яблук, свіжої черешні, курятини, риби та бобових”, – підкреслила Віце-прем’єр-міністр.

Ольга Стефанішина додала, що виключно важливим для посилення бізнес і культурно-гуманітарної взаємодії Україна-Китай є відновлення прямого регулярного авіасполучення між Києвом і Пекіном. Віце-прем’єр-міністр також подякувала Китаю за всебічну підтримку та допомогу Україні під час боротьби з коронакризою, включаючи гуманітарну, експертну допомогу та іншу підтримку.

Довідково

Комісія зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР працює на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки. У рамках Комісії створено 7 галузевих Підкомісій та Робоча група з питань інвестицій. Комісія має проходити 1 раз на два роки, Підкомісії – 1 раз на два роки або кожен рік.

Головою української частини Комісії є Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, Китайської – Віце-прем’єр-міністр Державної Ради КНР Лю Хе.

Джерело: Урядовий портал.