Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.07.2021

Компанія Kernel взяла на роботу першого цифрового співробітника

Компанія Kernel взяла на роботу першого цифрового співробітника. Про це повідомляє прес-служба компанії на своїй Фейсбук-сторінці, пише  agronews.ua.

Зазначають, що персональний робот відповідає за електронну взаємодію з Укрзалізницею, а саме – за обмін даними між ERP-системою MS Navision і АС «Месплан». Раніше необхідну інформацію вводили в кожну з систем вручну, а тепер колегам достатньо працювати в єдиному цифровому полі.

«Він навіть не має фізичної оболонки. Однак штучний інтелект колеги-робота створює план залізничних постачань, переносить інформацію про електронні заявки в програмне забезпечення УЗ. Він виконує не лише часто повторювані дії, а й використовує перевірки, враховує статуси погоджень планів і E-заявок, дотримується цих періодів, вираховує кількість запланованих і фактично оформлених вагонів», – відзначають у публікації.

У Kernel розповідають, що разом з колегами з Департаменту логістики роботизацією логістичних процесів займався Департамент ІТ та представники української ІТ-компанії Innora. Саме їхні зусилля у поєднанні з технологією RPA (Robotic Process Automation) трансформувалися в унікального представника покоління роботів.