Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.06.2019

Корейська компанія побудує на Закарпатті потужні сонячні електростанції

Корейська компанія GS Engineering & Construction Co, будівельний гігант у Південній Кореї, заявила, що отримала проект вартістю 24 млн  USD на будівництво двох сонячних електростанцій в Україні.

Відповідно до повідомлення, GS E & C побудує сонячну електростанцію потужністю 12,6 МВт і ще одну потужністю 11,5 МВт в Закарпатській області. Компанія має намір почати комерційну експлуатацію заводів у квітні 2020 року.

GS E & C була названа незалежним виробником електроенергії для розвитку сонячних електростанцій в Україні.

Також відомо, що компанія має намір експлуатувати об’єкти впродовж 20 років після завершення будівництва, повідомляє YohnAP News.

Джерело: Закарпаття