Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.04.2022

Кожен восьмий українець знову почав працювати, третина з тих, хто залишив свої оселі, планують незабаром повернутися – соцопитування “Рейтингу”

До своєї роботи починають повертатися дедалі більше громадян України, які втратили її внаслідок воєнних дій, ідеться в результатах загальнонаціонального опитування “Україна в умовах війни”, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” 6 квітня.

Серед респондентів, які мали роботу до війни, продовжують працювати 58%. У березні таких було лише 46%, отже, 12% українців унаслідок воєнних дій втратили роботу, але вже повернулися до неї.

29% опитаних наразі працюють у звичайному режимі (в березні було 22%), 26% – частково чи дистанційно, 3% почали працювати на новій роботі. Втратили роботу під час війни 41% опитаних (у березні було 53%).

Найбільше тих, хто зараз працює, – у західних областях, тоді як лише третина жителів на сході України має роботу, а ще дві третини роботу втратили.

Змінити місце проживання довелося 20% дорослого населення. Більше тих, хто був змушений виїхати з місця проживання, у східних регіонах (46%). Більше поїхало молоді (31%), старшим найважче залишити свою домівку (13%).

Третина з тих, хто залишив домівку, планують повертатися вже найближчим часом, чверть іще трохи почекають. Близько 40% висловлюють готовність повернутися, але після завершення війни.

Під час дослідження методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) було опитано 1200 респондентів віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,8%.

 

ua.interfax.com.ua