Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.08.2021

Кожна друга фура на українських дорогах їде перевантаженою – Шмигаль

Кожна друга вантажівка на українських дорогах їде перевантаженою, що руйнує дорожнє покриття.

Про це сказав Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль на брифінгу під час робочої поїздки на Черкащину, передає кореспондент Укрінформу.

“Багато доріг сьогодні будується, ми робимо WIM-комплекси для зважування в дорозі. До речі, перші майже 30, які працюють, показують, що кожний другий вантажний атомобіль їде з перевантаженням, з порушеннями. Є нараховані штрафи, статистика”, – сказав Шмигаль.

Він додав, що перевантажені автомобілі руйнують дороги, в тому числі нещодавно збудовані.

Крім того, Шмигаль зауважив, що для збереження доріг необхідно максимально переводити вантажні перевезення на залізничні та річкові. Також додав, що серед пріоритетів для збереження доріг є подальший ваговий контроль, а також будівництво за допомогою концесії автобанів, які заберуть на себе основний потік вантажівок.

Як повідомлялося у травні цього року, вже 37 комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh in Motion (“Зважування у русі”, WIM) підключено до Центру обробки даних ГВК Укртрансбезпеки.

В Україні з 1 жовтня 2021 року запрацює система автоматичного нарахування штрафів за порушення норм габаритно-вагового контролю.

Верховна Рада 3 червня ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №3742 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю» (ГВК), який запроваджує штрафи за порушення норм ГВК.

Законопроєкт №3743 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю” Верховна Рада прийняла у другому читанні 29 червня.

 

www.ukrinform.ua