Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.09.2021

Країни ОПЕК+ вирішили надалі збільшувати виробництво нафти

Країни-експортери нафти під час онлайн-засідання домовилися надалі поступово збільшувати видобування нафти відповідно до попереднього плану.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з планом, вже з жовтня виробництво нафти зросте на 400 тисяч барелів щоденно.

На тлі відновлення цін на нафту після падіння у середині серпня та обмежених обсягів ресурсу на ринку, ОПЕК+ не мала причин змінювати визначений раніше план збільшення видобутку, йдеться у повідомленні.

У кризовий рік пандемії через стрімке падіння попиту на нафту країни ОПЕК+ домовилися про рекордне скорочення видобутку, згодом обмеження почали поступово скасовувати.

Наразі відновлено близько 45% пропозиції на ринку, у липні країни ОПЕК+ запропонували план повного відновлення решти видобутку до вересня 2022 року.

Наступне засідання країн ОПЕК+ відбудеться 4 жовтня.

Як повідомлялося, джерела в ОПЕК+ повідомили, що сьогоднішня зустріч, ймовірно, продовжить наявну політику, попри тиск з боку США.

Підтримку ринку надали дані Американського інституту нафти (API), які показали, що запаси сирої нафти в США протягом минулого тижня знизилися на 4 млн бар.

Трейдери також чекають на щотижневу доповідь від Міненерго США про комерційні запаси нафти, бензину та дистилятів у країні. Аналітики у середньому очікують на скорочення запасів нафти на 4,4 млн бар.

 

www.ukrinform.ua