Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.12.2022

Кременчуцький завод розпочав виготовляти екскаватори-навантажувачі

Завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» виготовив екскаватор-навантажувач із високим рівнем економічності, потужності та маневровості й уже передав агрегат замовнику.

Про це повідомляє прес-служба Заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС».

До Миколаївської області відвантажили екскаватор-навантажувач ELEX 81B-01 українського виробництва, створений із застосуванням матеріалів і компонентів провідних світових виробників. Він відповідає всім вимогам європейських стандартів, а також комплектується вузлами й агрегатами, що зарекомендували себе на всесвітньо відомих машинах (Komatsu, Terex, Volvo).

Екскаватор-навантажувач ELEX 81B-01 комплектований двигуном Д-245 потужністю 110 к. с., що є найпотужнішим серед аналогів в цьому класі та спеціально розроблений для цього екскаватора-навантажувача. Він забезпечує максимальну ефективність і потенціал під час виконання земляних і навантажувально-розвантажувальних робіт й підвищує продуктивність до 15%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гідромеханічна коробка передач з гідротрансформатором виробництва італійської компанії CARRARO гарантує запас крутного моменту для виконання найскладніших і трудомістких операцій і робіт.

Однією з головних переваг даної машини є економічність. Витрати на екскаватор-навантажувач ELEX, враховуючи його ціну, вартість технічного обслуговування, запчастин і ремонту, питомої витрати пального та інших витрат під час експлуатації, а також включаючи локалізацію виробництва в Україні – безумовно менше, якщо порівнювати з імпортними виробниками.

Колісні екскаватори-навантажувачі оснащені повнопривідними шасі та потужною гідравлічною системою. Можливість виконання вузькопрофільних робіт досягається внаслідок додаткового навісного обладнання. Завдяки цьому фронтальний екскаватор-навантажувач може виконувати одночасно різні функції: бульдозера, скрепера та ін.

Простора кабіна зі збільшеним внутрішнім об’ємом і панорамним склом забезпечує високий рівень ергономіки та безпеки, створює оператору комфортні умови роботи й огляд екскаваторного і навантажувального обладнання, а зменшена висота кабіни від поверхні землі дозволяють транспортувати екскаватор-навантажувач автомобільним транспортом без застосування низькопольних причепів.

Екскаватор-навантажувач ELEX 81B-01 – це багатоцільова високопродуктивна машина, призначена для виконання екскаваційних та вантажно-розвантажувальних робіт таких, як планування території, розробка та вантаження ґрунту, риття котлованів і траншей.

 

agrotimes.ua