Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 01.06.2020

Криклій анонсував пасажирські річкові перевезення

Міністр інфраструктури Владислав Криклій анонсував запуск річкових пасажирських перевезень.

Про це очільник міністерства повідомив в ефірі ранкового шоу “Сніданок з 1+1”, пише ТСН.

“Пасажирське сполучення – це “Ракети” (судна на підводних крилах – Ред.) обов’язково. Це знакові речі. “Ракети” ще є в наявності. За річкові пасажирські перевезення точної дати не скажу, але “Ракети” точно будуть працювати”, – сказав Криклій.

За його словами, річкові перевезення вийдуть за межі території України. “Ми очікуємо, що Дніпром можна буде мандрувати не тільки всередині країни. Також у нас відновиться сполучення з Білоруссю”, – каже міністр.

Щодо вантажних перевезень, то тут насамперед йдеться про транспортування зернових, а також будівельних матеріалів.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроєкт 1182-1-д “Про внутрішній водний транспорт”, який дає старт реформі річкових перевезень в Україні. Законопроект має на меті перетворити Дніпро на потужну транспортну артерію та запровадити ефективну річкову логістику. Відповідне рішення підтримали 243 народних депутата.