Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 07.10.2022

Кулеба відкрив у Гані бізнес-форум

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час візиту до Гани відкрив бізнес-форум за участі близько 20-ти українських і ганійський компаній.

Про це повідомила пресслужба МЗС, передає Укрінформ.

Зазначається, що компанії-учасники форуму представляли сфери металургії, машинобудування, фармацевтики, сільського господарства, виробництва продуктів харчування та напоїв, будівництва, відновлюваної енергетики, IT-послуг.

«Під час переговорів з керівництвом Гани ми досягли політичної домовленості про суттєву активізацію економічної співпраці. Йдеться насамперед про збільшення обсягів торгівлі та нові проєкти в сільськогосподарському секторі», – сказав Кулеба.

У рамках бізнес-форуму відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Радою експортерів та інвесторів при МЗС України і Торговельно-промисловою та сільськогосподарською палатою Гани.

За даними Державної служби статистики України, у 2021 році обсяг торгівлі товарами між двома країнами становив 300,058 млн дол. США. Експорт товарів склав 171,6 млн дол. США (зріс на 110,5% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року). Імпорт товарів склав 128,4 млн дол. США (скоротився на 3,8% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року).

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба здійснює перше в історії української дипломатії турне глави МЗС України країнами Африки.

 

www.ukrinform.ua