Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.11.2021

Квоти на викиди СО2 в Європі подорожчали до рекордних €70/т

Європейські підприємства нарощують споживання вугілля, що стимулює попит на квоти

Ціна емісійних квот на викиди СО2 на грудень на ICE Endex зросла до €71,21/т, що є максимальним показником за весь час. З початку року вартість квот зросла більш ніж удвічі, про що повідомив Bloomberg.

Комунальні підприємства Європи нарощують споживання вугілля, що стимулює попит на квоти на викиди СО2 на фоні обмеженої пропозиції сировини.

Нестача природного газу спонукає трейдерів збільшувати споживання вугілля в зимовий період. При цьому прагнення Євросоюзу прискорити темпи скорочення викидів СО2 може стимулювати подальше зростання цін на квоти.

«Європа буде спалювати вугілля принаймні до березня 2023 року що призведе до збільшення викидів CO2», – прогнозують аналітики компанії ClearBlue Markets.

Аналітики Bloomberg NEF допускають, що ціна квот на викиди СО2 до 2030 року може подорожчати до €100/т.

Нагадаємо, що на початку жовтня ціна квот на викиди СО2 в ЄС перевищила €65/т. Подорожчанню сприяло зростання цін на природний газ в Європі.

ЄС має намір скоротити викиди СО2 на 55% до 2030 року для досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року. Для цього Брюссель має намір впровадити механізм Carbon Border Adjustment з 2023 року.

 

gmk.center