Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.05.2021

Китай може обмежити торгівлю ф’ючерсами на залізну руду – Reuters

Комісія з регулювання банківської і страхової справи Китаю (CBIRC) звернулася до кредитно-фінансових установ з вимогою тимчасово зупинити продаж інвестиційних товарів, пов’язаних з товарними ф’ючерсами, в тому числі ф’ючерсів на залізну руду. Про це повідомив Reuters з посиланням на власні джерела.

CBIRC хоче таким чином запобігти подальшим збиткам від нестабільних цін на сировину. Китайський регулятор вимагає скасувати замовлення на сировинні товари, що випускаються для подальшого продажу приватним інвесторам.

«Звичайні інвестори не можуть легко виявлити ризик в інвестиціях банків, пов’язаних з сировинними товарами, і вони не можуть його нести. У банків також немає достатнього досвіду, щоб належним чином управляти такими продуктами», – розкрив подробиці внутрішнє джерело Reuters.

Нагадаємо, що ціни на руду на Даляньській товарній біржі в понеділок, 10 травня, перевищили $200/т. Зокрема, спотові ціни на залізну руду з поставкою до Китаю зросли на $19 – до $231/т.

Згідно з Reuters, зростання цін на залізну руду було зумовлене побоюваннями щодо виробництва сталі, піком сезонного попиту та побоюваннями щодо інфляції.

Китайський уряд активізував зусилля з обмеження зростання цін на сировину на фоні побоювань щодо інфляції. У результаті ціни на руду знизилися до $170,5/т .

Китай – найбільший у світі імпортер залізної руди. За підсумками 2020 року країна нарлостила імпорт сировини порівняно з попереднім роком – на 9,5%, до 1,17 млрд тонн.

 

gmk.center