ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 10.04.2020

Київ направив на безпечну переробку майже 4,5 млн батарейок

У четвер, 9 квітня, працівники «Київкомунсервіс» відвантажили на переробку понад 70 тонн батарейок на завод GreenWEEE (Румунія).

Про це повідомили у пресслужбі КМДА, пише #ШОТАМ.

За їхніми даними, це вперше у Києві муніципальне підприємство запровадило практику збору небезпечних відходів у спеціальні контейнери та направляє їх на переробку.

Наголошується, загалом зібрали майже 4,5 млн штук батарейок. Екологи стверджують, що одна батарейка здатна забруднити до 20 кубометрів ґрунту та до 400 літрів води, тому безпечна утилізація акумуляторів – це екологічний must have.

Також нагадали, що у березні 2020 року з ініціативи організації «Батарейки, здавайтесь!» уже відправили на утилізацію 20 тонн батарейок, що були зібрані у торговельних мережах.

Окрім того, киян закликали активніше користуватися помаранчевими контейнерами для небезпечних відходів, де можна залишити батарейки, люмінесцентні лампи та термометри.

Якщо ж ви зафіксували пошкоджені контейнери чи контейнери із невідповідним вмістом – повідомляйте на сторінку в Facebook або за телефонами на сайті: http://kks.kiev.ua.

З інтерактивною картою контейнерів для відходів можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, у Полтаві з’явився екобус для збирання небезпечних відходів.