Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 10.04.2020

Київ направив на безпечну переробку майже 4,5 млн батарейок

У четвер, 9 квітня, працівники «Київкомунсервіс» відвантажили на переробку понад 70 тонн батарейок на завод GreenWEEE (Румунія).

Про це повідомили у пресслужбі КМДА, пише #ШОТАМ.

За їхніми даними, це вперше у Києві муніципальне підприємство запровадило практику збору небезпечних відходів у спеціальні контейнери та направляє їх на переробку.

Наголошується, загалом зібрали майже 4,5 млн штук батарейок. Екологи стверджують, що одна батарейка здатна забруднити до 20 кубометрів ґрунту та до 400 літрів води, тому безпечна утилізація акумуляторів – це екологічний must have.

Також нагадали, що у березні 2020 року з ініціативи організації «Батарейки, здавайтесь!» уже відправили на утилізацію 20 тонн батарейок, що були зібрані у торговельних мережах.

Окрім того, киян закликали активніше користуватися помаранчевими контейнерами для небезпечних відходів, де можна залишити батарейки, люмінесцентні лампи та термометри.

Якщо ж ви зафіксували пошкоджені контейнери чи контейнери із невідповідним вмістом – повідомляйте на сторінку в Facebook або за телефонами на сайті: http://kks.kiev.ua.

З інтерактивною картою контейнерів для відходів можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, у Полтаві з’явився екобус для збирання небезпечних відходів.