Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.04.2022

Київська митниця відновлює роботу своїх підрозділів

З 11 квітня 2022 року в Київській митниці офіційно припинено вимушений простій у роботі підрозділів, що був спричинений введенням в країні воєнного стану та веденням бойових дій в Києві та околицях столиці.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
«Відтак митниця почала виконувати й інші свої функції, поки в черговому режимі. Поступово, з відновленням повноцінного функціонування громадського транспорту в столиці, можливості безпечного пересування дорогами міста та передмістя, митниця відновить повноцінну роботу», — йдеться в повідомленні.
Разом з тим, через об’єктивні обставини, в простої ще залишається ряд підрозділів митного оформлення, які наразі не можуть функціонувати. Зокрема, це митні пости «Бориспіль» та «Жуляни», мп «Вільча», ВМО 2, ВМО 3 та ВМО 4 мп «Вишневе», ВМО 3 мп «Західний», ВМО 2 та СМО «Залізничний» мп «Київ-Центральний», ВМО 3, ВМО 4 та СМО «Яготин» мп «Ліски», ВМО 2 мп «Східний», ВМО 2, СМО «Пилиповичі» та СМО «Капітанівка» мп «Чайки».
«Безпосередньо митне оформлення в зоні діяльності Київської митниці не припинялося ані на день протягом всього періоду від початку вторгнення російського агресора в Україну. А от решту своїх функцій митниця виконувала обмежено», — додають у прес-службі.

Agravery.com