Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 12.07.2021

Легалізація ринку віртуальних активів — необхідна складова інтеграції України в міжнародний фінансовий простір

Міністерство цифрової трансформації долучилось до спільної зустрічі розробників тренінгу «Ризик-орієнтований підхід до операцій з віртуальними активами та діяльності провайдерів послуг з віртуальними активами», яка відбулась 9 липня в Регіональному офісі UNODC.

Глобальна Програма ООН з протидії відмиванню коштів (UNODC) проводить в усіх країнах світу освітні заходи оцінки і управління ризиками використання віртуальних активів в легалізаційних операціях. Такий освітній захід заплановано провести в Україні як для приватного сектору, так і для державних регуляторів з метою набуття практичних знань та навичок побудови і впровадження ризик-орієнтованого підходу до операцій з віртуальними активами.

Рішення UNODC щодо проведення тренінгу зумовлено підтримкою України в її прагненні щодо врегулювання сфери віртуальних активів з метою подальшої інтеграції до міжнародного фінансового простору.

«Інтеграція України в європейський фінансовий простір – це багаторівневий, динамічний і тривалий процес. Зокрема, цьому процесу сприятиме й створення правового поля для роботи з віртуальними активами всередині нашої країни відповідно до глобальних тенденцій регулювання ринку віртуальних активів», — наголосила заступник директора-начальника відділу розвитку та фінансового моніторингу ринку віртуальних активів Департаменту цифрової економіки Юлія Пархоменко.

Учасникам навчального тренінгу буде надано основи ризик-орієнтованого підходу щодо протидії відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом та фінансуванню тероризму на ринку віртуальних активів, оновлені міжнародні стандарти міжнародної групи з протидії відмиванню грошей (FATF), принципи оподаткування операцій з криптоактивами, які застосовуються в різних країнах світу, насамперед у розвинутих економіках.

Зустріч відбулася за участю представників Національного банку України, Міністерства фінансів України, Державної служби фінансового моніторингу України, Асоціації українських банків, та ДННУ «Академія фінансового управління».

 

www.kmu.gov.ua