Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.11.2021

Лідери G20 готові працювати над енергетичною безпекою та стабільністю енергетичних ринків

Керівники країн “Групи двадцяти” на саміті в Римі висловили готовність працювати над гарантуванням енергетичної безпеки, йдеться в їх заяві, опублікованій за підсумками саміту в Римі.

“Водночас, як ми відновлюємося після кризи, ми готові гарантувати енергетичну безпеку. Водночас готові вирішувати і проблему зміни клімату, забезпечуючи організований перехід до системи споживання енергії, яка буде доступною, зокрема – для найменш забезпечених мешканців та компаній”, – наголошується в документі.

“Також ми уважно стежитимемо за еволюцією енергетичних ринків. (…) G20 разом із Міжнародним енергетичним форумом допомагатиме діалогу між виробниками та споживачами, щоб забезпечувати ефективність, транспарентність та стабільність енергетичних ринків”, – йдеться у заяві.

У ній сказано, що в G20 розуміють важливість забезпечення “безперешкодних постачань енергії від різних джерел і постачальників і за різними маршрутами”.

Також у G20 висловлюють готовність просувати “конкурентоспроможні та вільні міжнародні енергетичні ринки”.

 

ua.interfax.com.ua