Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.04.2021

Луганське підприємство отримало замовлення на виготовлення 5,5 тис. вуликів за програмою USAID

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» ініціював програму підтримки бджолярів та виробників обладнання для бджільництва. Так, підприємство Nuсleus зі Старобільська, що на Луганщині, отримало замовлення від 150 бджолярів Сходу України на виготовлення вуликів.

Про це повідомляє прес-служба Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

«Програма передбачає, що бджоляр купує вулик у виробника за 70% його вартості, 20% компенсує USAID, 10% — знижка виробника. Після відбору заявок від виробників USAID обрав підприємство Nuсleus. Виробник отримав замовлень від бджолярів на 5,5 тис. вуликів із сосни. Це вдвічі більше, ніж на підприємстві виготовили торік», — йдеться в повідомленні

Так, залежно від розміру своєї пасіки та її потреб кожен бджоляр замовив від 20 до 200 вуликів. Новинка компанії — «вулики в шип», які завдяки кріпленню є стійкими до перепаду температур взимку.

«Оскільки сезон вже розпочався, ці вулики будуть на новий сезон. Це гарна програма, адже про нас, як про виробників, дізнаються більше бджолярів Сходу України, ми маємо портфель замовлень на кілька місяців наперед. Вартість одного вулика — від тисячі гривень до 2,3 тис. грн: ціна залежить від комплектації», — розповів Олександр Лагодіч, менеджер підприємства

Крім того, на думку Руслана Маркова, провідного фахівця з розвитку медового бізнесу Проєкту USAID, така програма від USAID дозволяє надати допомогу і бджолярам, і виробникам обладнання для бджільництва. Це дозволить завантажити потужності виробника, а бджолярам допоможе оновити вулики, збільшити їх кількість, що врешті сприятиме розвитку медового сектору Сходу України.

Agravery.com