Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.01.2021

Литовська LTG Cargo відкрила представництво в Україні

Литовський вантажний оператор LTG Cargo відкрив компанію в Україні.

Про це пише Railinsider.

Очікується, що LTG Cargo Ukraine буде розвивати свою діяльність поступово – на першому етапі компанія буде пропонувати оренду рухомого складу, експедирування та інші послуги з перевезення вантажів.

“Наше новий напрямок діяльності – це запланований стратегічний крок в міжнародному розвитку в Східній і Центральній Європі, за допомогою якого ми прагнемо розширити спектр діяльності та підвищити конкурентоспроможність в регіоні. Пропонуючи сучасні та надійні послуги вантажних перевезень залізницею, ми можемо стати сполучною ланкою між литовськими й українськими підприємствами й, таким чином, сприяти економічному співробітництву між країнами. Ми також плануємо зробити свій внесок в розвиток залізниці в Україні, де обсяг перевезених вантажів є одним з найбільших в регіоні”, – заявив гендиректор LTG Cargo Егідіюс Лазаускас.

У компанії очікують у довгостроковій перспективі стати перевізником міжнародних вантажів в Україні, де щорічні обсяги залізничних вантажних перевезень сягають близько 300 млн тонн – у 6 разів більше, ніж в Литві.

Нагадаємо, раніше LTG Cargo разом з польською PKP Cargo домовились про створення спільного дочірнього підприємства, яке буде займатись інтермодальними перевезеннями.