Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.03.2022

Марченко прогнозує у березні недовиконання планових показників щодо ПДВ на ₴7 мільярдів

Міністр фінансів України Сергій Марченко прогнозує, що у березні недовиконання надходжень до бюджету від ПДВ може сягнути 7 мільярдів гривень.

Про це він заявив під час брифінгу «Забезпечення стабільності державної фінансової та бюджетної політики в умовах воєнного стану», передає кореспондент Укрінформу.

“Об’єктивна можливість сплати податків у воєнний час позначається на сплаті, зокрема, ПДВ. Вже в цьому місяці ми бачимо, що недовиконання планових показників може бути на 7 мільярдів гривень”, – зазначив міністр.

За словами Марченка, зумовлено це, зокрема, тим, що економіка працює в режимі воєнного стану, і багато підприємств припинили свою роботу. Але це не завадило Мінфіну у березні здійснити необхідні кроки, які дозволили ритмічно проводити всі необхідні платежі.

Також міністр висловив вдячність бізнесу, який продовжує працювати в умовах війни, сплачувати податки та інші платежі до державного бюджету:«Тим саме ви допомагаєте державі здійснювати її функції і підтримувати армію».

Як повідомлялося, Міністерство фінансів веде перемовини з іноземними партнерами про міжнародну допомогу для України на суму в понад 6 млрд євро.

 

www.ukrinform.ua