Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.01.2021

Маріупольський морський порт планує досягти 1,3 млрд грн чистого доходу у 2021-му

20 січня, на своєму засіданні Уряд затвердив фінансовий план державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» на 2021 рік. Згідно з ним, підприємство планує отримати 1,3 млрд грн чистого доходу від реалізації продукції та 93,2 млн грн чистого прибутку. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Маріупольський морський торговельний порт – один із лідерів серед портів України. Попри пандемію та кризу підприємству вдалося обробити 7 млн 25 тис. тонн вантажів за підсумками минулого року, що на 8,4% більше у порівнянні з докарантинним 2019-м. Сьогодні ми затвердили новий фінансовий план підприємства на поточний рік. Ним передбачено отримання чистого доходу від реалізації продукції у розмірі 1,3 млрд грн та доходів у розмірі 1,4 млрд грн. Разом з тим, підприємство планує досягти 93,2 млн грн чистого прибутку», – зазначив очільник Міністерства.

Згідно з фінпланом, загальна сума виплат до державного бюджету та цільових фондів складає 533,7 млн грн. Капітальні інвестиції передбачено в обсязі 389,8 млн грн.

Основними напрямками капітальних інвестицій є:

– капітальне будівництво (235,2 млн грн);

– придбання основних засобів (56,7 млн грн);

– придбання нематеріальних активів (2 млн грн);

– модернізація, модифікація (добудова, дообладнання, реконструкція) основних засобів (43,9 млн грн);

– ремонти (52 млн грн).

За словами Владислава Криклія, при формуванні затвердженого плану Маріупольський порт дотримувався стратегії розвитку галузі та планів розвитку портів.

Нагадаємо, 9 грудня 2020 року на своєму засіданні Уряд затвердив фінансовий план Адміністрації морських портів України на 2021 рік. Відповідно до нього, підприємство планує досягти понад 2 млрд грн чистого прибутку.

Джерело: Урядовий портал.