Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.07.2020

МАУ та Air France літатимуть з Києва до Парижа п’ять разів на тиждень

Авіакомпанії МАУ та Air France здійснюватимуть рейси Київ-Париж-Київ упродовж липня та серпня 2020 року один раз на добу п’ять днів на тиждень, щовівторка, щосереди, щоп‘ятниці, щосуботи та щонеділі.

Про це на своїй сторінці у Twitter написало пососльство Франції в Україні

«Посольство Франції повідомляє, що: рейси Київ – Париж – Київ виконуватимуть МАУ в середу та неділю протягом липня та серпня. Виліт з Києва о 9:55, приліт до Парижа о 12:20, виліт з Парижа о 14:00, приліт до Києва о 18:05 (відповідно)», – йдеться у дописі.

Рейси Париж-Київ-Париж заплановані авіакомпанією Air France у вівторок і п’ятницю з 13 липня та у вівторок, п’ятницю та суботу, починаючи з 23 серпня, додали у посольстві. При цьому виліт з Парижа планується о 7:25, а прибуття до Києва о 10:35, відповідно виліт з Києва об 11:50, а прибуття до Парижа о 15:10.

Французькі дипломати інформуються усі категорії мандрівників з третіх країн (не громадян Франції або країн ЄС), що для поїздок до столиці Франції вони повинні мати спеціальну довідку, яка пояснюватиме мету та доцільність мандрівки, а також письмове зобов’язання. Форму документу охочі можуть завантажити з сайту посольства французькою або англійською мовами.

Для отримання додаткової інформації посольство радить стежити за офіційним сайтом МВС Франції.

Джерело : https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3059073-mau-ta-air-france-litatimut-z-kieva-do-pariza-pat-raziv-na-tizden.html