Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 11.08.2022

McDonald’s частково поновить роботу в Україні – Кулеба

Мережа McDonald’s вирішила поновити роботу частини ресторанів в Україні – спочатку у Києві та на Заході.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни. Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається», – написав глава МЗС.

За його словами, українська сторона вела довгі переговори і переконувала компанію відновити роботу в Україні.

Міністр подякував керівництву компанії за ухвалене рішення та всім, хто долучився до цієї адвокаціі у США та в Україні.

«Адже справа далеко не лише у бігмаках, за якими так скучили мільйони українців. Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни. Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України», – наголосив Кулеба.

Як повідомлялося, з початком повномасштабного вторгнення росії компанія McDonald’s призупинила роботу ресторанів в Україні з безпекових міркувань.

Перший заклад McDonald’s в Україні був відкритий 24 травня 1997 року в Києві. Нині мережа налічує понад 100 ресторанів у 25 містах України.

 

www.ukrinform.ua