Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 29.03.2021

MEPS прогнозує рекордне зростання цін на сталеві рулони в ЄС

Дефіцит пропозиції призведе до зростання цін на лист і рулон в Європі в найближчому майбутньому до рекордно високих показників, повідомляє британське аналітичне агентство MEPS International Ltd.

Відновлення китайського ринку сталі після новорічних свят за місячним календарем було суттєвішим, ніж очікувалося. Це підтримує ціни на сталь і сировину в усьому світі.

В Європі виникла нестача імпортних матеріалів, а доступність продукції місцевого виробництва обмежена. Недавні несприятливі погодні умови призвели до скорочення виробництва і поставок сталі в регіоні, що ще більше обмежило пропозицію. Отже, прогнозується, що в квітні/червні ціни на рулон в Європі зростатимуть.

Проте в другій половині 2021 року очікується зниження вартості угод зі сталлю. Прогнозується поступове відновлення балансу між попитом і пропозицією.

Безпрецедентно висока вартість сталі створює серйозний фінансовий тиск для багатьох компаній. Це негативно позначається на існуючих проєктах і затримує початок реалізації нових. Крім того, згідно з прогнозами, потреба автомобільної промисловості в рулонах буде знижуватися через брак напівпровідників і низького рівня продажів.

uaprom.info