Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.06.2022

Metals Focus очікує падіння світового попиту на золото

Потреба в дорогоцінному металі впаде переважно через ослаблення закупівель Китаєм

Metals Focus очікує зниження попиту на золото через слабкі продажі ювелірних виробів та роздрібних продажів металу на тлі пандемії коронавірусу в Китаї, а також економічного занепаду. Про це повідомив Reuters із посиланням на інформацію Metals Focus.

Проте аналітики компанії очікують зростання пропозиції золота, оскільки шахти розширюють виробництво та збільшують переробку металу.

Середня ціна на золото в 2022 році очікується на рівні $1,83 тис. за унцію, що на 1,7% більше, ніж середня ціна 2021 року. На торгах у середу, 8 червня, золото торгувалося близько $1,85 тис. за унцію.

Компанія очікує, що нижчі темпи зростання глобальної економіки не вплинуть на ціну золота, але вищі відсоткові ставки центральних банків, встановлені для боротьби з інфляцією, чинитимуть тиск на його вартість у другій половині року.

«Оскільки облікові ставки зростають, а інфляція знижується, ми очікуємо, що реальні ставки та прибутковість суттєво зростуть протягом другої половини року і тиснутимуть на ціну золота», – наголосив Ніл Мідер, директор з дослідження ринків золота та срібла компанії.

При цьому негативний тиск буде обмеженим, оскільки слабше економічне зростання та системні ризики стимулюватимуть інвесторів до диверсифікації в золото.

За прогнозами компанії видобуток золота у 2022 році зросте на 2% в порівнянні з 2021 роком – до 3,64 тис. тонн. Переробка металу сягне 1,16 тис. тонн, що вище за попередній рік на 3%.

Як повідомляв GMK Center, на початку березня Лондонська асоціація ринку дорогоцінних металів тимчасово зупинила дію статусу Good Delivery («надійна поставка») для російських афінажних заводів. Рішення стосується зливків із золота та срібла, вироблених на низці російських підприємств.

Крім того, світовий попит на золото у першому кварталі 2022 року зріс на 34% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 1,234 тис. тонн. Попит на метал зріс на тлі війни в Україні та зростання інфляції. Це найвищий рівень за останні три роки.

 

gmk.center