Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 01.07.2021

Метінвест планує підвищити випуск залізорудного концентрату використовуючи комп’ютерне зір

На Інгулецькому ГЗК (ІнГЗК) нідерландської гірничо-металургійної компанії Metinvest B.V. (Метінвест) стартував проект використання комп’ютерного зору Visio Froth на ділянці флотації РОФ-2. Планується, що завдяки Visio Froth в 2022 році комбінат зможе збільшити обсяги виробленого залізорудного концентрату на 60 тисяч тонн на рік при використанні такого ж обсягу руди, що і зараз.

«Використання нових технологій дозволяє оперативно управляти процесом виробництва концентрату на основі результатів аналізів його проб. Робота системи Visio Froth дозволить перейти до проактивного управління в режимі реального часу, не чекаючи результатів химанализа. Завдяки Visio Froth очікуємо, що в 2022 році комбінат збільшить виробництво концентрату на 60 тисяч тонн на рік при використанні такого ж обсягу руди, що і зараз », – зазначив Олександр Герасимчук, генеральний директор ІнГЗК.

Visio Froth – не єдиний цифровий проект на гірничо-збагачувальних комбінатах компанії. В якості пілотних проектів у 2021 році будуть реалізовані такі ініціативи як: «Цифровий кар’єр» (ІнГЗК) та «Автоматизація секцій збагачення» (Північний ГЗК, ІнГЗК).

У Метінвесті очікують, що ефект від цифрової трансформації ГЗК складе близько 120 мільйонів доларів.

Метінвест за підсумками 2020 року посів на 45-му місці в списку найбільших світових виробників сталі з обсягом 10,16 мільйона тонн порівняно з 42-м місцем в 2017-2019 роках, коли було вироблено відповідно 9,59, 9,37 і 9,58 мільйона тонн.

Metinvest B.V. складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

 

metallurgprom.org