Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.05.2023

«Метінвест» у партнерстві з Італією планує постачати сталь для відбудови України

Компанія планує співпрацювати з італійськими підприємствами в транспортній, енергетичній та соціальній інфраструктурі

Група «Метінвест» має намір брати участь у повоєнній відбудові України спільно з українським урядом та італійським бізнесом. Про це заявив гендиректор «Метінвесту» Юрій Риженков під час Конференції щодо відновлення України в Римі за участі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Голови Ради міністрів Італії Джорджі Мелоні.

«Сотні італійських та українських компаній, бізнесів, асоціацій, які сьогодні тут – це сигнал того, що ми маємо спільну зацікавленість в проєктах відновлення, які, зокрема сьогодні описав Президент України. Запрошуємо італійські компанії інвестувати в Україну та реалізовувати проєкти відновлення вже сьогодні», – зазначив прем’єр-міністр України.

За словами Юрія Риженкова, «Метінвест», як потенційний постачальник сталі, розглядає питання стратегічного партнерства з італійськими компаніями в Україні. Зокрема, йдеться про співпрацю у сфері транспортної інфраструктури (дороги, мости, морські порти), енергетичної інфраструктури (виробництво та постачання енергії), соціальної інфраструктури (школи, лікарні, інші громадські заклади).

«Україна втратила виробництво рейок і слябів через зруйновані заводи в Маріуполі. З одного боку, це проблема, оскільки Італія була великим споживачем українських слябів. Але з іншого – можливість для відбудови України, оскільки це найочевидніші сфери, які потребують інвестицій. Один з перших проєктів плану відновлення України, який був опублікований торік, уже містить ініціативи, в яких італійський бізнес може взяти участь. І саме тут «Метінвест» готовий співпрацювати з ним для реалізації плану відновлення України», – зазначив він.

Окрім того, «Метінвест» планує покращувати технологічний рівень металургійного виробництва в Україні та стати частиною трансформації європейської промисловості в партнерстві з італійськими компаніями.

Нагадаємо, раніше «Метінвест-СМЦ» відвантажила метал для створення Меморіалу захисникам Бучі, який встановили в місті-герої до річниці звільнення Київщини від російських окупантів.

З початку війни компанія спрямувала на допомогу Україні понад 3,1 млрд грн, більше ніж 1,6 млрд із яких – на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

 

gmk.center