Опубліковано 11.06.2018

Мінагро оновило експортне портфоліо аграрного сектору України

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з представниками Офісу підтримки реформ (RST) оновили експортне портфоліо українського аграрного сектору. Презентація портфоліо відбулася в рамках ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки АГРО-2018, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Україна поступово нарощує обсяги експорту аграрної та харчової продукції в усіх регіонах світу, але при цьому питання диверсифікації товарної та географічної структури залишається пріоритетом нашої діяльності. Оновлена версія експортного портфоліо нашого АПК є чудовою презентацією тих товарів, які ми на сьогодні можемо запропонувати на світовому ринку», – наголосила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Трофімцева зазначила, що в оновленій публікації з актуалізованою статистикою щодо аграрної торгівлі України відображені найважливіші ринки збуту, динаміка розвитку українського експорту за останні 7 років, існуючий експортний потенціал товару, кількість українських експортерів цього продукту та важливі контакти секторальних асоціацій та об’єднань.

Джерело: minagro.gov.ua

Поставити запитання