Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 05.06.2019

Мінагрополітики планує збільшити фінансування молодих фермерів

В рамках «Агро-2019» відбулася робоча зустріч в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої з молодими керівниками фермерських господарств.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«В Україні серед загальної кількості фермерських господарств близько 500 очолюють фермери віком до 35 років. Нам надзвичайно важливо почути і підтримувати таких енергійних молодих людей-фермерів, які б своїм прикладом надихали інших створювати свій аграрний бізнес на селі. Безперечно, для успішного бізнесу важливі технології, економіка, екологія, але людина залишається ключовим моментом. Без людського фактору нічого працювати не буде», – прокоментувала в. о. Міністра Ольга Трофімцева.

За її словами, зараз для Мінагрополітики важливо почути від фермерів з усіх куточків України конкретні запитання та пропозиції: що сьогодні робить міністерство недостатньо ефективно, як вдосконалити підтримку саме сімейного фермерства, новостворених фермерських господарств і молодих фермерів.

«Такі відкриті і дискусійні зустрічі ми зробимо на постійній основі, щоб до кінця цього року вибудувати разом найоптимальніший і найефективніший алгоритм підтримки фермерства на наступний рік та середньострокову перспективу», – додала Ольга Трофімцева.

Так, на зустрічі піднімалися питання розширення напрямків дотацій, зокрема, на розвиток козівництва та нішевих культур, питання створення ефективних кооперацій, проблема оренди земельних ділянок і співпраці з ОТГ та інше.

«Господарства з молодими керівниками, звичайно, не обмежені в користуванні будь-якими напрямами підтримки АПК, запровадженими Урядом. Але в цьому році ми запровадили новий окремий напрямок саме для молодих фермерів до 35 років. Поки що це 40 тисяч гривень, але в перспективі можливо сума буде збільшена до 48 тисяч гривень. Нам важливо зацікавити вас працювати на своїй землі, в своєму селі і розвивати свій населений пункт», – зауважив заступник Міністра Віктор Шеремета.

За його словами, поступове впровадження нових інструментів державної підтримки для «молодих фермерів» стимулюватиме розвиток бізнесу на селі і сприятиме розвитку сільських територій.