Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 10.02.2020

Мінекономіки готується до спільних з НАТО заходів

Відповідно до домовленостей, досягнутих під час візиту заступниці Міністра Світлани Панаіотіді до штаб квартири НАТО у рамках 28-го засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва та під час заходів у рамках Комісії Україна-НАТО, 07.02.2020 в Мінекономіки було проведено нараду із представниками Міноборони, ГС «Ліга оборонних підприємств України» та ДК «Укроборонпром» щодо порядку організації виставок продукції ОПК в штаб-квартирі НАТО.

Під час наради обговорено формат виставкових заходів: кожна виставка буде синхронізована із засіданнями груп\підгруп Конференції національних директорів з озброєння, що дозволить збільшити обізнаність членів НАТО щодо можливостей ОПК України.

Попередньо очікується, що проведення виставок дозволить:

  • зробити можливим багатонаціональне співробітництво у галузі забезпечення сумісних військових спроможностей;
  • забезпечити виконання завдань і заходів, спрямованих на забезпечення розвитку економічного співробітництва з державами – членами Організації Північноатлантичного договору;
  • сприяти технічній взаємосумісності з НАТО;
  • підвищити загальний рівень поінформованості стосовно форматів та процесів взаємодії НАТО з промисловістю.

За результатами наради стейкхолдери погодили механізм співпраці у рамках підготовки виставок.

Джерело: Мінекономрозвитку.